Чернігівський рибоохоронний патруль за тиждень зафіксував 20 порушень Правил рибальства
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/110142968_3477582448942799_4445630934769379520_o-e1595492947702.jpg)
За тиждень із 15 по 22 липня 2020 року Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 20 порушень Правил рибальства. Так, складено вісім протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), із яких один з ознаками кримінального правопорушення та 11 протоколів – за ч.3 ст.85 КУпАП (порушення Правил рибальства).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Борзнянщині браконьєри на рибалили на 22 тисячі гривень
Крім цього, складено один акт виявлення безхазяйного майна, згідно з яким із водойми вилучено 5 кг риби та 5 од. сіток.
«Всього в порушників вилучено 17 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 19 од. заборонених знарядь лову. Нараховано штрафів на загальну суму 990 грн. Збитки, завдані рибному господарству України, становили 8220 грн», – зазначив начальник Чернігівського рибоохоронного патруля Микола Каленюк.
На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Рибу і заборонені знаряддя лову вилучено.
Сайт Чернігівського рибоохоронного патруля
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv