Чернігівським дітям пропонують міняти кришки на іграшки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/242223417_4266480806784535_4585890470584194291_n-e1632144724404.jpg)
Уже зовсім скоро в дитячих садочках і школах Чернігова з‘являться бокси для збору пластику. Таким чином, активісти планують долучити до сортування дітей міста Чернігова та їхніх батьків.
Про це повідомляє ГО «Еко Місто».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сміття може бути корисним: у Чернігові відкрили першу майстерню переробки пластику (Відео)
«Ми готуємо сюрпризи для наших маленьких і юних помічників. Кожен дитячий садок, що бере участь у проєкті, отримає крафтові іграшки, які ми виготовимо із зібраного разом пластику», – йдеться в повідомленні.
Крім цього, до шкіл завітає мобільна майстерня ресайклінгу. Тому учні зможуть не тільки побачити на власні очі переробку пластику, а й самостійно виготовити з нього цікаві та корисні речі.
Отже, екоактивісти закликають дітлахів збирати пластикові кришечки і флакончики з маркуванням HDPE 2, адже вони найцінніші.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv