Суспільство
Чернігівці хочуть ще один фонтан
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/14287614_1038979599549019_1697305302_n-e1473433934834.jpg)
В єдиній системі місцевих петицій зареєстровано чергову петицію щодо благоустрою міста. Тема реконструкції та побудови нових фонтанів міською владою стала настільки популярною, що в чернігівців розігрався апетит.
Богдана Короваєва створила петицію і збирає підписи для реконструкції парку та фонтану поблизу Будинку культури будівельників по вулиці Князя Чорного, 4.
На думку автора, фонтан нині знаходиться в занедбаному стані, туди кидають сміття. Але ж він розташовується в історичній частині Чернігова. Вулицею пролягає туристичний маршрут, яким проходять сотні туристів. Тому чернігівка просить підтримати її починання, аби владці нарешті звернули увагу і на цей парк із фонтаном.