Суспільство
Чернігівці на Красній площі водили козу (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/49895359_638616153222747_657370411377360896_n-e1547374293385.jpg)
Учора українська традиція об’єднала чернігівців, які прийшли на Красну площу, у танцях, співах, вікторинах. У Чернігові відгудів традиційний фольклорний фестиваль «Де коза ходить, там жито родить». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє заступник начальника управління культури міської ради Катерина Литвин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День преподобної Меланії або Щедрий Вечір: традиції та прикмети
Під акорди автентичних музичних інструментів не могли встояти ані діти, ані молоді, ані літні люди. Настрій створили й ластівки-побажання, і звісно винуватиця свята — КОЗА!