Суспільство

Чернігівці отримали платіжки за опалення зі збільшеними сумами

За січень 2024 року чернігівці отримали платіжки з сумою за централізоване опалення вищою на 30%, порівняно з груднем 2023 року.

Про це повідомляє Облтеплокомуненерго.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові можливості навчання для чернігівців від служби зайнятості

У компанії зазначають, що на це вплинув фактор низької середньомісячної температури зовнішнього повітря. За даними Чернігівського обласного центру з гідрометеорології, середньомісячна температура повітря в першому місяці поточного року становила -4,58 С, у грудні 2023 року -1,27 С. Для порівняння: у січні 2023 року середньомісячна температура -0,68 С, а в січні 2022 – -2,04 С, що на 3,9 С і 3,31 градуса тепліше, ніж цьогоріч. Нарахування споживачам за послугу з постачання теплової енергії залежать від обсягів споживання тепла будинком, що зафіксовані вузлами комерційного обліку теплової енергії, якими обладнано багатоповерхівки.

«Нарахування за теплопостачання здійснюються відповідно до показань загальнобудинкових приладів обліку. Далі, згідно з Методикою розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженою наказом Мінрегіонбуду № 315 від 22.11.2018 р. увесь об’єм теплової енергії, спожитої будівлею, розподіляється між усіма власниками квартир і нежитлових приміщень», — наголошує керівниця департаменту «Теплозбут» АТ «ОТКЕ» Марія Романова.

Інформація щодо споживання будинком теплової енергії щомісяця зазначається в нижній частині квитанції. Тут споживач може побачити весь обсяг спожитої будинком теплової енергії та частку, розподілену на його приміщення(квартиру). Якщо порівняти квитанції за січень і за попередній місяць, грудень, то різниця помітна.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button