Чернігівці поїхали до Президента
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/c4bffe775648975983d7faa5df30b32c_1490007385_extra_large-e1542009160774.jpeg)
Делегація Чернігівської області сьогодні, 12 листопада, візьме участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атрошенко прокоментував нюанси нового будинку своєї родини (Відео)
Захід розпочнеться об 11.00.
На засідання запрошені керівники областей, міські голови та інші керівники.
Рада регіонального розвитку є консультативно-дорадчим органом при Президентові України.
До основних завдань Ради належить сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів, зокрема місцевих органів виконавчої влади, з органами місцевого самоврядування щодо удосконалення державного будівництва, напрацювання новітніх підходів у сфері регіонального розвитку.
Також на цей орган покладено функцію вироблення узгодженої позиції щодо соціально-економічного та гуманітарного розвитку регіонів, механізмів подолання диспропорцій розвитку територій, ефективного використання економічного потенціалу регіонів, підвищення їх інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності.