Суспільство
Чернігівці – за яскраве місто
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/5471272715_07d499e809_b-e1522653365262.jpg)
Пофарбувати непривабливі будинки і споруди в місті – петиція із такою назвою була створена у відповідному розділі на сайті Чернігівської міської ради.
«Пропоную пофарбувати будівлі і споруди міста, особливо ті, які мають брудно-сірий колір та дуже похмурий і сумний вигляд. Якщо забарвити їх у приємні кольори, то місто буде більш привітним, радісним і привабливим», – зазначає автор петиції Сергій Бондарчук.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівець пропонує зробити пішохідні переходи безпечними
До кінця збору підписів залишилось 27 днів.
Станом на 2 квітня петицію вже підписали 258 осіб із 250 необхідних.