День Десни: стартував конкурс фотографії

DJI_05370

У 2018 році утворилось нове екологічне свято – День Десни. Відзначатимуть його щороку 8 вересня.

Щоб започаткувати святкування, Деснянське басейнове управління водних ресурсів оголошує конкурси на:

  • Кращий логотип свята:

Робота переможця стане офіційним логотипом Дня Десни і буде використовуватися у друкованих матеріалах, фото- та відеозвітах, новинах тощо. ЛОГО має бути виконане у будь-якому графічному форматі, придатному для подальшого універсального використання.

Дизайнерські роботи приймають до 13 липня 2018 року. Вибір переможця, який стане автором постійного офіційного герба Дня Десни, відбудеться 16 липня. Кращі роботи отримають заохочувальні подарунки.

  • Краще фото річки Десна:

До участі запрошуються професійні фотографи та фотолюбителі. Від одного учасника приймається до 5 якісних фотографій (фор. JPEG), для друку на форматі А3 (закачати фото на файлообмінник і надіслати посилання на них у листі).

Роботи приймають до 1 серпня 2018 року. Кращі роботи отримають заохочувальні подарунки. Обрання переможців відбуватиметься за допомогою відкритого голосування в соцмережі Facebook. Підсумкова експозиція робіт фіналістів відбудеться в рамках святкування Дня Десни.

Краща стаття екологічного спрямування:

Приймаються оригінальні публіцистичні твори в галузі журналістики, які привертають увагу влади та громадськості до питань захисту та збереження р. Десна і спрямовані на формування екологічної свідомості населення.

Твори подаються до 1 серпня 2018 року. Кращі роботи отримають заохочувальні подарунки та увійдуть до наступного випуску газети «Водогосподарський вісник Чернігівщини».

Про це повідомляє служба взаємодії із засобами масової інформації та міжнародного співробітництва Деснянського БУВР.

Для участі необхідно: надіслати на електронну адресу dbuvr.zmi@gmail.com конкурсні роботи (логотипи, фото, примірники публікацій (творів) із відповідною позначкою в темі листа: Конкурс ЛОГО, Конкурс ФОТО, Конкурс ТВОРІВ. Також вказати ПІБ, контактний номер телефону та коротеньку інформацію про себе (скільки років, де працюєте/навчаєтесь, улюблена справа).

Кращі роботи в усіх номінаціях отримають заохочувальні подарунки. Результати конкурсів будуть оприлюднені на сайті та на сторінках у соціальних мережах організатора дійства.

Свято засноване за ініціативи Деснянського басейнового управління водних ресурсів та NGO «For the Desna River Revival» (ГО «За відродження Десни»), за підтримки Державного агентства водних ресурсів України і громадської ради при Держводагентстві.

Увага! За організаторами залишається право відмовити в розгляді та публікації конкурсних робіт без пояснення причин відмови. Організатори мають право використовувати роботи учасників для популяризації та висвітлення інформації стосовно свята – Дня Десни.

Докладна інформація за телефоном: 093-980-00-93.

Стежте за нашими новинами на офіційній сторінці Деснянського БУВР у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/DesnaBUVR

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register