Для дітей з Чернігівщини організували новорічне свято у Києві
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023_01_19_sviato_2-e1674383440264-780x470.jpg)
За ініціативи першої леді Олени Зеленської 18 січня більш ніж двісті дітей соціально-незахищених категорій з Бобровицької, Деснянської, Козелецької, Кіптівської, Остерської, Ніжинської територіальних громад та вихованці Ніжинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації взяли участь у театралізованому заході «Залізний Миколай».
Йдеться про сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, чиї батьки загинули внаслідок збройної агресії рф, боронять незалежність України, з числа внутрішньо переміщених осіб, малечу з інвалідністю, із багатодітних та малозабезпечених сімей.
Про це повідомляють у службі у справах дітей обласної військової адміністрації.
Свято відбулося на Київській дитячій залізниці. Подорожуючи потягом, діти на кожній зупинці переглядали виставу за участю казкових героїв, відвідали резиденцію «Залізного Миколая», а також отримали подарунки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як ніжинські ліцеїсти релаксували під час кавової арттерапії
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023_01_19_sviato_4-428x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv