Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала «гаряча лінія»
Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.
У Мінсоцполітики зазначають, що оператор кол-центру не просто фіксує звернення чи переадресовує його до відповідних компетентних відомств, а й в онлайн-режимі може надавати психологічну допомогу потерпілим від насильства.
До слова, на Чернігівщині діє обласний центр соціально-психологічної допомоги, що надає допомогу постраждалим особам, відносно яких було вчинено домашнє насильство чи існує реальна загроза його вчинення.
Упродовж 2019 року в області створені 25 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. З них 16 мобільних бригад функціонують при районних центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 6 — в ОТГ, 3 — в містах обласного значення Новгород-Сіверський, Ніжин та Прилуки. Фахівці надають психологічну допомогу та консультаційні послуги з виїздом на місця, а також у телефонному режимі. В кожній мобільній бригаді складено графік виїздів до населених пунктів з метою проведення інформаційно-просвітницької діяльності.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
За інформацією Департаменту сім’ї, молоді
та спорту Чернігівської облдержадміністрації