До кінця березня у приймальних відділеннях опорних лікарень Чернігівщини будуть завершені будівельні роботи

енерджі111

В рамках реалізації проєкту «EMERGENCY» в приймальних відділеннях дев’яти опорних медзакладів передбачено 72 мільйони гривень. Ці кошти спрямовані саме на реконструкцію, капітальний ремонт відповідно до єдиного всеукраїнського стандарту (брендбуку). На сьогодні середній показник  фактично виконаних будівельних робіт становить понад 88%.

На чотирьох  об’єктах – Чернігівська міська лікарня #2, Чернігівська обласна лікарня, Лікарні у Корюківці та Козельці – роботи вже завершені, решта на завершальній стадії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові в 2021 році побудують 25 підвищених пішохідних переходів

Окрім ремонтів, другий етап реформи екстреної медичної допомоги передбачає оновлення матеріально-технічної бази приймальних відділень.

Зокрема, на область передбачено придбання семи комп’ютерних томографів, восьми рентген-апаратів і 10 УЗД-систем. З них вже доставлено 3 КТ, 5 апаратів УЗД. До кінця березня триватиме доставка решти обладнання та його монтаж. Про це повідомили в Управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації.

Цьогоріч програма оснащення продовжується – в Державному бюджеті передбачено 2 млрд грн для екстреної медичної допомоги на оснащення приймальних відділень опорних лікарень.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

 

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register