Дорогами першої ОТГ: секрети Кіптівської громади (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/15978134_1540668279280967_1828303836_n-1-e1484210066303.jpg)
Прес-конференція розпочалася в приміщенні центру адміністративних послуг. Цю будівлю відремонтували зовсім недавно. Кіптівську громаду створили найпершою в рамках децентралізації на Чернігівщині.
«Для чого її створили? Щоб наблизити послуги до людей, – розпочав екскурс голова об’єднання громади Володимир Кучма. – Для цього ми створили центр адміністративних послуг. Це не лише надання якихось документів людям, а й усі послуги, яких населення потребує.»
У центрі надання адміністративних послуг людей зустрічає усміхнена Настя. Саме вона допомагає людям із шести сільських рад, які нині об’єдналися в одну громаду. По довідки тепер не треба вистоювати в чергах, у цьому центрі надають послуги ввічливо та швидко. Але це не головний «плюс» ОТГ.
Подробиці ми розповімо вже в найближчих публікаціях.