Суспільство

Екс-заступниця голови Чернігівської ОДА – про Зеленського, Міндіча і Свириденко

У вівторок, 13 травня, відбулося засідання Тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради України, яка займається питаннями оборони, антикорупційної політики та дотримання прав людини під час воєнного стану.

На нього запросили керівників НАБУ, САП, представників Міноборони та громадського сектору.

Багато уваги на засіданні ТСК приділяли скандальній справі «Мідас» (розслідування антикорупційних органів НАБУ та САП щодо можливого розкрадання великої суми грошей в енергетичній сфері України), в якій фігурують впливові особи.

Серед запрошених на засідання і колишня очільниця АРМА, екс-заступниця голови Чернігівської ОДА Олена Дума.

Олена Дума з 29 січня 2021 року обіймала посаду заступниці голови Чернігівської обласної державної адміністрації. Звільнилася 30 вересня 2021 року після відставки тогочасної очільниці Чернігівської облдержадміністрації Анни Коваленко.

«Я не знайома з Андрієм Єрмаком. Бачила його на нарадах. З Андрієм Єрмаком ніколи не було і немає особистого контакту. З Володимиром Зеленським познайомилась в травні 2024-го року. З Тимуром Міндічем не знайома. І ніколи не спілкувалась. З Цукерманом не знайома. У мене з Чернишовим були судові процеси. Олексій Чернишов подав на мене заяву в СБУ, щодо порушення на мене кримінального провадження. Можна сказати, що у мене був конфлікт з Чернишовим. Мені передавали сигнали від Премʼєра Свириденко, що вона не хоче бачити мене на посаді керівника АРМА», — зазначила відповідаючи на запитання Олена Дума.

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button