Головний «транспортник» Чернігова розповів про підвищення проїзду

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Останнім часом в соціальних мережах почали з’являтися публікації про можливе подорожчання (до 5 гривень) проїду в чернігівських маршрутках.

Утім, за словами начальника управління транспорту і зв’язку Чернігівської міської ради Олександра Бєльського, ця інформація не відповідає дійсності, адже про це навіть не йшли обговорення.

«Я про це не чув нічого. У разі якщо перевізники звернуться з відповідним проханням, будемо розбиратися. Але поки ніяких пропозицій і звернень не було», – зазначив Олександр Бєльський.

P.S. Хоча варіант підвищення проїзду в громадському транспорті Чернігова з нового року – цілком можливий. По-перше, це може відбутися через підвищення розміру мінімальної зарплати. По-друге, перевізники можуть збільшити вартість проїзду аргументуючи це тим, що вони оновлюють рухомий склад.

До речі, заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако сьогодні (під час конкурсного засідання у мерії) заявив, що подорожчання дійсно можливе. Олександр Ломако також «припустив», що перевізники Чернігова через кілька місяців можуть звернутися з відповідним проханням.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register