GPS-контроль: чернігівці можуть відстежувати громадський транспорт

9813_1

На сьогодні весь громадський транспорт Чернігова обладнаний засобами системи GPS-контролю.

Станом на 14 липня встановлено загалом 377 трекерів GPS в тролейбусах і в автобусах пасажирського транспорту загального користування.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Підключення громадського транспорту до системи GPS-контролю було одним з пунктів Меморандуму, підписаному між перевізниками та владою міста.

Проте, через ряд обставин, визначеного терміну встановлення трекерів GPS, тобто до 3 червня, дотримались не всі перевізники. Зважаючи на це, за порушення умов контрактів 3 підприємця-перевізника були притягнені до відповідальності та покарані штрафом. Серед них: «Пассервіс», «Пассервіс- Люкс», «Пасавто ЛТД».

“Жителі міста поступово долучаються до користування системою GPS-контролю і кожен чернігівець вже має можливість оглянути, як громадський транспорт міста дотримується встановленого графіку руху, використовуючи програму “Dozor”, – сказав Юрій Горбань.

Він також повідомив, що наразі йде наладка системи, і працівники управління транспорту та зв’язку щоденно проводять її моніторинг. Тож робота системи GPS-контролю у місті поступово налагоджується і з часом буде досягнута 100 % її ефективність.

Програмним забезпеченням «DozoR» можна за будь-який обраний період часу відстежувати переміщення міського транспорту, час зупинок і стоянок, виконання рейсів і графіків руху.

Для цього можна скористуватись допомогою мобільного додатку DozoRCity або його веб-версії http://city.dozor.tech.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password