Гряде сонячне затемнення

d0e7b87d19f8558cb07294f9e2f8ff1a-1024x538

21 серпня 2017 року о 21:25 за київським часом відбудеться повне сонячне затемнення.
Воно відбуватиметься в 29-му градусі Лева, творчого знака зодіаку, тому одна з головних тем затемнення – творчість. Для людей творчих професій, а також для сфери мистецтва, сонячне затемнення несе благотворний вплив, обіцяючи період нових можливостей, натхнення і розкриття талантів.

Любов – ще одна тема затемнення. Воно може знову запалити згаслі почуття, посприяти оновленню відносин, дати початок новому етапу. Сонячна енергія Лева дає сміливість слідувати велінням серця, зізнаватися у своїх почуттях або вирішуватися на розставання.

Також період цього затемнення – хороший час для зцілення розбитих сердець, звільнення від того, що вже не приносить радості. Поєднання Вогню і Повітря – а в 29-му градусі вже починається вплив “повітряного” знака, Діви – робить це затемнення дуже активним. Події, які відбудуться під впливом цього затемнення, будуть швидкими, і навіть можуть вирішитися на вашу користь.

Затемнення пробудить величезні трансформаційні сили, які швидко змінять вигляд світу і долі людей.

У період сонячного затемнення (з 18 по 24 серпня, тобто плюс три дні до і три дні після нього) підвищується схильність приймати дуже “важливі”, безапеляційні рішення і здійснювати стратегічні вчинки, які, швидше за все, будуть незворотними.

Тому небажано в цей час робити які-небудь важливі справи, здійснювати великі угоди, покупки, фінансові операції. Якщо ви планували на ці дні значущі зустрічі або поїздки, то краще їх перенести. Затемнення роблять сильний вплив на підсвідомість, внутрішній світ та психологічний стан людини.

Вважається, що сонячне затемнення більше впливає на самопочуття і поведінку чоловіків, а місячне – жінок. Найвідчутніше до затемнень діти і люди похилого віку.

Під час сонячного затемнення можливі і проблеми з фізичним здоров’ям: головний біль, перепади тиску, загострення хронічних захворювань. Особливо погано себе почувають в день затемнення люди з серцево-судинними патологіями, гіпертоніки і ті, хто в цей час проходить курси лікування.

Щоб уникнути поганого самопочуття, в цей день слід приймати контрастний душ і уникати активних дій.

Сонячне затемнення дає можливість швидко позбутися від непотрібних зв’язків, застарілих ідеалів і цінностей. Наприклад, можна порвати з людьми, які вам не подобаються, вийти з поганої компанії.

Джерело: tsn.ua

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register