«Хоч вбивай – нічого не буде!» – адвокат Поліни Малоштан

polinamaloshtan

Жорстоко побита в квітні 2017 року школярка з Чернігова Поліна Малоштан досі майже не виходить з дому, а її кривдниці продовжують над нею насміхатися.

«Днями замовили лінзи, ще капають краплі для очей. Трохи мучить тиск і серце болить. А що стосується тих дівчаток, то вони не тільки не вибачилися, а ще й насміхаються, винними себе не вважають. Зараз загроз немає. Але на вулицю я виходжу тільки з батьками або з сестрою. Раз на місяць бачуся з друзями», – розповіла OBOZREVATEL Поліна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Детектор»: Поліна Малоштан відверто про «чернігівську банду»

Адвокат дівчинки Сергій Нестеренко також вказує на зухвалу поведінку кривдниць Поліни.

«Ніхто з них або їх батьків досі не вибачився перед Поліною. Навпаки, і діти, і батьки поводяться зухвало, кричать, верещать на засіданнях. Особливо після того, як засідання зробили закритими для журналістів. На засіданнях вони навіть пишаються тим, що знаходяться на лаві підсудних. З чуток, вони і в школі цим пишаються. А інші діти бачать цю безкарність і розуміють, що у нас хоч бий, хоч вбивай, нічого тобі за це не буде», – пояснив нам юрист.

За його словами, молодші забіяки вже практично потрапили під амністію – їм нічого не загрожує. А якщо суд будуть так затягувати, то після закінчення терміну давності залишиться безкарною і старша – 18-річна Євгенія Тимченко.

Примітно, що після цього випадку в мережу стали зливати інші відео з побиттям підлітками однолітків.

 

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register