«Хочу бути поліцейським»: ніжинські правоохоронці здійснили мрію хлопчика з Чернігівщини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/431968149_819942966843211_7996317756651367871_n-e1710424366525-780x470.jpg)
Напередодні 7-го дня народження Івана Коломійця ніжинські поліцейські здійснили найзаповітнішу дитячу мрію й організували хлопчику екскурсію райуправлінням, аби він поринув у службові будні та зміг уявити себе справжнім поліцейським.
Про це повідомляють у поліції Ніжинського району.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432344869_819942970176544_2209146075740483420_n-480x642.jpg)
«Я часто прошу рідних розповісти мені цікаві історії про те, як поліція допомагає людям, – розказує першокласник. – Моя найзаповітніша мрія – стати поліцейським і ловити злочинців».
Під наглядом експерта-криміналіста маленький дослідник спробував виявляти сліди, далі побачив, як працюють чергові поліцейські, та дізнався про призначення системи «Custody records». А на завершення школярику показали поліцейський тир і службову автівку.
У подарунок він правоохоронців хлопчик отримав цікаву правознавчу книжку та солодощі. Щасливі оченята та вдячність дитини – найкраща мотивація для поліцейських. «Сподіваємося, що мрія Івана неодмінно здійсниться», – йдеться в повідомленні.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/430130038_819942946843213_1460628012579878509_n-482x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv