Ічнянська ОТГ затвердила Стратегію розвитку

1

29 серпня на сесії міської ради була затверджена Стратегія розвитку Ічнянської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2029 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінки Кіптівської ОТГ влаштували забіг задля вшанування пам’яті загиблих воїнів

Робота над розробкою Стратегії розпочалася в грудні минулого року, 10 січня 2019-го відбулося перше засідання Робочої групи, до складу якої ввійшло 24 особи. Робота велась максимально відкрито, були враховані десятки пропозицій і зауважень. Координував її консультант зі стратегічного планування Руслан Фронц.

Бачення громади визначене як:

–          Це громада з достойним та безпечним рівнем життя її мешканців;

–          Громада, де розвинений малий та середній бізнес, підтримуються пріоритетні напрямки розвитку економіки;

–          Громада з чистим довкіллям, де активно впроваджуються енергоощадні технології з використанням альтернативних джерел енергії;

–          Громада з активною молоддю, де хочеться жити, відпочивати та народжувати дітей.

«Коли стратегія була написана, до неї складався план реалізації. Якщо стратегія в нас до 2019 року, то план реалізації на три роки поки що зроблений, – розказав перший заступник міського голови Олександр Бондар. – Також на виконкомі було прийнято рішення створити робочу групу, яка буде контролювати й звітувати про те, як виконується ця стратегія».

Сама стратегія складається зі вступу, звернення голови, описується характеристики громади, її сильні та слабі сторони, можливості громади та стратегічні напрями розвитку громади.

Нагадаємо, Ічнянська міська ОТГ стала однією із 10 ОТГ України, котра взяла участь у проекті «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», який реалізується Асоціацією міст України спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом, в рамках якого здійснюється розроблення Стратегії, плану заходів з її реалізації та відповідних систем моніторингу.

Ознайомитися зі Стратегією можна за посиланням: http://ichnya.cg.gov.ua/index.php?id=354092&tp=page

Чернігівське РВ АМУ

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register