Суспільство
Історії Героїв: воїн Юрій — про бій за Чернігів (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/280638669_314131074233311_1983585093539038084_n.jpg)
Юрій за професією – газорізальник, працював на Запорізький ливарно-механічний завод.
Зізнається у великій любові до свого міста. Але зауважує, що не звертався до командирів з проханням про переведення на запорізький напрямок.
– Вся Україна – мій дім. Немає різниці, який куточок цього дому боронити, – говорить Юрій. – Впевнений, там є кому захистити мою рідну Запоріжчину. А я, значить, більше потрібен на Чернігівщині.
![280636655_314131110899974_7726985858708177689_n](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/280636655_314131110899974_7726985858708177689_n.jpg)
Про свій перший бій за Чернігів боєць розповідає коротко і без зайвих сантиментів:
– За час бою я пережив три стани: спочатку страх, потім цікавість і азарт. Не було хвилювання, лиш розуміння, що ворога, який прийшов на нашу землю, треба давити. І дай Боже, задавимо зовсім, – говорить боєць. – Чесно кажучи, страшно було бачити наслідки звірств росіян, страждання цивільних у місті. Якось одразу після обстрілу везли до шпиталю бабусю з дідусем. Міна впала в кількох метрах в момент, коли вони просто прогулювалися по парку. Обох тяжко поранило, море крові. Того, що я там побачив, мені вистачило на все життя.
![280638669_314131074233311_1983585093539038084_n](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/280638669_314131074233311_1983585093539038084_n.jpg)
![280632923_314131087566643_5011893941183431609_n](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/280632923_314131087566643_5011893941183431609_n.jpg)
![280706717_314131184233300_6290603638161805310_n](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/280706717_314131184233300_6290603638161805310_n.jpg)