Із 1 липня пенсіонерам збільшили пенсії

ppp-696x464

1 липня поточного року, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», збільшується розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, із 1497 грн до 1564 грн, що є підставою для зміни розміру пенсійної виплати та надбавок, які визначають, з огляду на прожитковий мінімум.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Павло Розенко розповів, як з наступного року будуть осучаснюватися пенсії

Крім цього, з 1 липня проведено перерахунки пенсій, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року №543.

Пенсії підвищили:

– Особам, які мають страховий стаж 30 років (жінки) та 35 років (чоловіки) – пенсійну виплату збільшили до 2 000 грн. Доплату отримають 87,3 тис. громадян, середній розмір підвищення становить 248,4  грн.

– Інвалідам ЧАЄС із числа військовослужбовців і військовозобов’язаних, у разі доцільності, пенсія обчислена з п’ятикратного розміру мінімальної зарплати, що визначений на початок року; інвалідам війни всіх груп та учасникам бойових дій, яким виповнилось 85 років. Підвищення отримають 3,3 тис. інвалідів війни та ЧАЄС. Середній розмір підвищення становить 2700 грн.

Усього на підвищення пенсії додатково спрямовано понад 40 млн грн.

Перерахунки пенсій проведено автоматизованим способом, тому звертатися до органів Пенсійного фонду не потрібно. Розмір підвищення розраховано за документами, які містяться в пенсійній справі.

Як повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко, у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму збільшення отримають 172,3 тис. пенсіонерів області, середній розмір підвищення становить 50,3 грн.

Органи Пенсійного фонду області повністю  виконали перерахунки пенсії для пенсіонерів і скерували виплатні документи до пошти та банків, щоб підвищені пенсії пенсіонери в липні одержали згідно з відповідними графіками.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register