Із 1 липня пенсіонерам збільшили пенсії

ppp-696x464

Як повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко, у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму збільшення стосуватиметься  172,3 тис. пенсіонерів області, середній розмір підвищення становить 50,3 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порядок виходу на пенсію і виплати допомоги змінять: що чекає на чернігівців

1 липня поточного року,  відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», збільшується розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, із 1497 грн до 1564 грн, що є підставою для зміни розміру пенсійної виплати та надбавок, які визначають, зважаючи на прожитковий мінімум.

Крім цього, з 1 липня проведено перерахунки пенсій, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року №543.

Пенсії підвищили:

– Особам, які мають страховий стаж 30 років (жінки) та 35 років (чоловіки) – пенсійну виплату збільшили до 2000 грн. Доплату отримають 87,3 тис. громадян, середній розмір підвищення становить 248,4  грн.

– Інвалідам ЧАЄС із числа військовослужбовців і військовозобов’язаних, у разі доцільності, пенсія обчислена з п’ятикратного розміру мінімальної зарплати, що склалася на початок року; інвалідам війни всіх груп та учасникам бойових дій, яким виповнилось 85 років. Підвищення отримають 3,3 тис. інвалідів війни та ЧАЄС. Середній розмір підвищення становить 2700 грн.

Усього на підвищення пенсії додатково спрямовано понад 40 млн грн.

Перерахунки пенсій проведено автоматизованим способом, тому звертатися до органів Пенсійного фонду не потрібно. Розмір підвищення розраховано за документами, які містяться в пенсійній справі.

Органи Пенсійного фонду області повністю  виконали перерахунки пенсії для пенсіонерів і скерували виплатні документи до пошти та банків, щоб підвищені пенсії пенсіонери в липні одержали, згідно з відповідними графіками.

Відділ організаційно-інформаційної роботи ПФУ в Чернігівській області

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register