«Казбек» продовжує «плавати»

kazbek-chernigov

Доля легендарного теплохода «Казбек», який дарував чернігівським дітям і не тільки прогулянки Десною надалі залишається невизначеною. В управлінні освіти сказали, що не мають подальших інструкцій щодо його використання, і відправили до структури, якій він безпосередньо підпорядкований – до комунального закладу «Центр туризму» при управлінні освіти.

Його керівник Олександр Гаврилей так прокоментував ситуацію на цей час: «Зараз він стоїть на зимовому відстійнику. Буде стояти до початку навігації (початку водоплавання суден). Жодних вказівок щодо нього не було. Але, я вважаю, щось буде. Адже це питання неодноразово обговорювали. Були три пропозиції – залишити його на плаву, зробити з нього такий собі пам’ятник або ж продати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівці хочуть відремонтувати «Казбек»

 Наразі теплохід на плаву і до червня 2020 року в нього робочий стан – може працювати без докового (капітального) ремонту. Зараз, як мені відомо, щодо визначення його майбутнього створена спеціальна комісія. Якщо його заберуть від нас, я тільки перехрещусь (жартує). Адже досить складно утримувати таку величезну «машину», – пояснює Олександр Гаврилей.

Оскільки початок водоплавного сезону не за горами, то про долю «легенди Чернігова» містяни дізнаються зовсім скоро.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register