Суспільство

Керівник магазину»АТБ» у Чернігові Юлія Біліченко:»У житті та роботі головне – завжди бути позитивно налаштованою»

Більш як чотири мільйони українських громадян щодня відвідують супермаркети «АТБ»–  найнадійнішого, перевіреного часом постачальника гарантовано свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності за максимально доступними цінами.

Компанія працює на українському ринку ритейлу вже понад чверть століття тапосідає лідируючі позиції за багатьма показниками. 1206 магазинів «АТБ» щодня без перерв, вихідних і святкових днів відкриті для покупців у 307 містах і селищах України.

Щоб понад 3,5 тисячі найменувань гарантовано якісних товарів завжди займали свої звичні місця в торгових залах магазинів найбільшої вітчизняної  мережі в 24 областях країни, докладає максимум зусиль величезна команда співробітників корпорації»АТБ» – понад 68 тисяч осіб! Більша частина з них (44546 ос.) – представниці прекрасної статі. Цього року Міжнародний жіночий день багато хто  традиційно зустрінена своєму робочому місці. Недаремно ж у магазинах «АТБ» називають свій дружний колектив «робочою родиною».

Ці дивовижні жінки відіграють основну роль у динамічному розвитку й ефективній роботі найбільшої компанії в країні. Корпорація щорічно відкриває майже сотнюмагазинів «АТБ», створюючи в такий спосіб близько п’яти тисяч нових робочих місць.

Протягом кількох років компанія посідає лідируючі позиції в рейтингу кращих роботодавців галузі роздрібної торгівлі.

IMG_3059

У супермаркетах»АТБ» у різних куточках нашої країни можна зустріти жінок не тільки за касою або біля прилавка. Вони часто виконують роботу  керівників магазинів, логістів, товарознавців, бухгалтерів, керують відділами контролю якості «АТБ» і навіть займаються питаннями охорони  та безпеки (438 співробітниць).  Компаніяможе надати безліч прикладів того, як дівчина, що прийшла на рядову посаду, згодом стає справжнім фахівцем, проходить безоплатну підготовку в учбовому центрі «АТБ» (сьогодні таких чотири), робить успішну кар’єру, навіть може статикерівником регіонального підрозділу компанії. Згідно з даними із відкритих джерел 85% керівників у супермаркетах «АТБ» починали свою кар’єру з посад  рядових співробітників. Зараз  у 1150 магазинах мережі керівниками є жінки. Усього в супермаркетах торговельної мережі працюють 40896 представниць слабкої статі. Найбільш юній – 18 років, а є співробітниця, що відсвяткуваласвій 78-й день народження.

Крім добре знайомої українцям мережі «АТБ-Маркет» до складу корпорації «АТБ» входять численні підприємства, що займаютьсяуправлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування. Завдяки старанній праці десятків тисяч українських жінок, вони багато років є лідерамиу своїх сегментах бізнесу. Ритейл– це галузь, що вимагаєвід працівників максимальної самовіддачі. Як розповіли нам співробітниці «АТБ», коли віриш у свої сили, коли професія для тебе не тільки спосіб заробітку,  але й стиль життя – будь-яка справа по плечу. Хоч відкрити новий магазин, хоч підкорити регіон!

IMUV9585

Саме на ніжних жіночих плечах тримається виконання основної місії лідера українського ритейлу– безперебійне забезпечення широких верств населення гарантовано свіжими та якісними продуктами за доступнимицінами. День торгівлі леді «АТБ» традиційно вважають своїм головним святом, однак не забувають і про Міжнародний жіночий день. Напередодні 8 Березнями поставилидекілька запитань керівниці магазину»АТБ» №1158 у нашомуЧернігові Юлії Біліченко. Ця неймовірно енергійна та повна оптимізму жінка працює в компанії більшедесяти років. Влаштувалася в «АТБ»у2009-му. З того часубула  заступником керівника,займалася розширенням карти присутності торговельноїмережі в країні, відкривала нові магазини, керувала супермаркетами в різних містах. Завдякитаким людям компанії вдається стабільно дотримуватися стратегії динамічного розвитку. Юлія Олексіївна захоплюється волейболом, любить вирощувати квіти. Вона чудовий професіонал–  закінчила з відзнакою економічний інститут і має нагороду «Кращий керуючий» (2019 р.). Магазин, яким вона керує, за підсумками перевірок контрольного відділу в лютому був визнаний кращим. Робота в «АТБ» для неї стала стилемжиття. Динамічним, активним, цікавим і захопливим!

– Юліє Олексіївно, як думаєте, сьогодні такі поняття, як винятково жіноча або типово чоловіча робота,залишилисьуминулому? Наскільки це змінило наше суспільство?

– Я вважаю, що кожна людина повинна розкривати різні грані свого характеру. У стосункахіз рідними та близькими жінка маєлишатися жінкою. А, приміром, на роботі, особливо коли потрібно ухвалювати вольові рішення, не зашкодить і трохисміливості.

– Роздрібна торгівля – це галузь, що вимагає великої самовіддачі. Як вам вдається тримати високу планку на роботі та при цьому знаходитичас на захоплення?

–Певна, що запорука успіху – позитивний погляд на життя, оптимізм і віра в себе. Якщо говорити про  керівників, то тут важливо оточувати себе людьми, близькими за духом. Людьми, які, як і ти, прагнуть досягтирезультату.

– У своєму магазині вам вдалося оточити себе саме такими людьми?

– Звісно. Це моя міцна та дружна команда, налаштованарозвиватися тарухатися вперед.

–Що б вам хотілося побажати 8 Березня жіночій половині вашої команди, а також вашим покупницям?

–Жіночого щастя. Воно має багато складових: це й успіхи на роботі, і можливість приділяти час собі, і заняттяулюбленою справою.

– Ви працюєте в галузі ритейлу вже більшедесяти років. А якого свята більше чекаєте – Дня торгівлі чи8 Березня?

– Для мене кожен день – свято. Це не пов’язано з певними датами. Просто вранці виходжу на балкон із чашечкою кави, зустрічаю новий день і вірю, що він подарує нові емоції, нові позитивні моменти, нові досягнення.

–Ви великий оптиміст. Вірите, що завтра у будь-якому буде краще, ніж учора. Наскільки це допомагає в житті?

–Дуже допомагає! Я певна, що навіть якісь помилки – це,насамперед,досвід, який робить нас мудрішимитакращими. Це також стимул розвиватися.

– А є у вас таке місце, де можна відпочити душею, зарядитися новими силами?

– Безумовно. Торік збулася моя маленька мрія – придбала собі будиночок за містом. Це прекрасне місце, де в теплу пору року приємно провестичас. Ростуть квіти, співають птахи, неподалік є річечка. Така краса заспокоює, надихає та заряджає позитивом!

Реклама

Ще статті по темі

Back to top button