Суспільство
Коли діти «у вільному плаванні» (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/20624206_1778951778785948_1123004486_n-e1501852863764.jpg)
Зграйка чернігівських школярів самостійно бавилася на майданчику, вигадуючи собі різні забавки, що часом бувають надто небезпечні.
Діти, яким на вигляд 10-12 років, обсіли дерев’яну карету на майданчику біля 132-го будинку на вулиці Толстого. Карета довго тріщала та скрипіла, врешті не витримала і завалилася. На щастя, нікого з дітей не привалило.
На зауваження місцевих пенсіонерів не зреагували, навпаки, брутально вилаявшись, почали перевертати карету. Сили забракло. Тоді на допомогу прийшов перехожий.