Суспільство
Комунальний анабіоз в Новому році, або мініатюра про купу сміття (Фотофакт)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/26637619_1951184354896022_2029512791_n-e1514899290958.jpg)
Після першого мокрого снігу, який деінде наробив лиха, минуло майже 2 тижні. Важкий сніг і шквальний вітер поламав дерево й на вулиці Толстого. Стара вишня не витримала ваги й завалилася просто на дитячий майданчик. Місцеві мешканці сподівалися, що купу гілля приберуть до новорічних свят, але вона так і залишилася. Не прибрали її й сьогодні.
Як тільки дерево завалилося – комунальники його розпиляли та склали до купи.
Однак, прибрати не поспішили. Залишили на майданчику.