Комунальники Чернігова працюють цілодобово

5d3ce1506deb81285032658eb8943aeb-big1080

Погода в ці вихідні – снігопад, що змінявся відлигою та дощем – додала комунальникам роботи. До 10 години ранку 30 січня у Чернігові випало щонайменше 7 сантиметрів снігу, ліквідувати який ще починаючи з 4-ої кілька разів виїжджала техніка комунального підприємства «АТП-2528».

Про це на нараді чернігівського міського голови, яку оперативно зібрали у середині дня в неділю, повідомив начальник КП «АТП-2528» Руслан Волок.

– Зранку, коли сніг пішов, ми раз засипали місто піщано-сольовою сумішшю. Потім о 9-ій годині ще раз засипали піщано-сольовою сумішшю. І в 10 годин вже сіллю засипали. Зараз у 2 чи в 3 години дн ми подивимося, як воно буде текти. Будем підбивати все місто, щоб не замерзли на дорогах та перехрестях ці вали, – прокоментував він.

Тротуари, включені до комунального замовлення, від 6 години прибирали силами 11 тракторів, і продовжують у тому ж обсязі до ранку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ніжинська команда – чемпіон Чернігівської області з футзалу

Пішохідні переходи та зупинки відпрацьовують 30 прибиральників та прибиральниць. Максимально задіюють свої бригади також КП «Зеленбуд» та всі міські ЖЕКи.

– Працює 48 двірників та 3 одиниці тракторів. Нам для повної очистки всіх прибудинкових територій потрібно десь 10 годин. Зараз вони на 50% почищені. Техніка працює. До 19 години території будуть звільнені, – повідомила начальниця КП «ЖЕК-13» Олена Рогова.

Що стосується приватного сектору, то за словами керівника КП «АТП-2528», найбільш проблемні його ділянки планувалося проходити технікою в понеділок, 31 січня. Але, яка стало відомо вже на ранок понеділка, у зв’зку з таненням снігу вночі здійснення цих робіт відкладене до більшого снігопаду.

 

За інформацією КП АТП-2528, яку ми отримали на ранок понеділка, у нічну зміну з неділі на понеділок по місту працювали 10 тракторів, які чистили тротуари, і машини-«посипайки» по маршрутах транспорту. Ситуація постійно моніториться, при необхідності кількість техніки і людей готові збільшити.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Прес-служба Чернігівської міської ради

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register