Коропські рятувальники вивільнили собаку, яка впала у шахту (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/2020-07-25_103221-e1595662629815.jpg)
24 липня до Служби порятунку «101» у Коропському районі надійшло повідомлення про те, що у районному центрі по вул. Поштовій до шахти глибинного насосу потрапила собака.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День порятунку: надзвичайники врятували корову та кота
Тварину, яка опинилася у пастці на глибині близько 2 метрів, виявили працівники Територіального центру соціального обслуговування та звернулися до рятувальників.
На місце події прибуло відділення 9-го Державного пожежно-рятувального посту смт Короп У ДСНС України у Чернігівській області. Один із рятувальників спустився в шахту та вивільнив перелякану тварину. До проведення робіт залучались 2 чоловіки особового складу.
На щастя, четверолапий не постраждав.
У ДСНС України у Чернігівській області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv