Суспільство
Крижане Водохреще: ретроспектива по-чернігівськи (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/CC7K0485-e1484810637315.jpg)
Сьогодні православні відзначають велике християнське свято – Хрещення Господнє. Окрім освячення води і церковних служб, невід’ємна складова свята – пірнання у крижану хрещенську купель. Адже вважається, що на Водохреща вода стає цілющою, і якщо в ній скупатися, то хвороби відійдуть, організм очиститься, а рік буде добрим.
Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж Віктора Кошмала з минулорічних хрещенських купань.