Купуй чернігівське

288295531_2876505339323268_3963397178968528772_n

Через війну Чернігів може втратити великі підприємства, які наповнювали місцевий бюджет. Директорка Чернігівського хлібокомбінату Ольга Заїка розповіла про роботу підприємства після бойових дій на Чернігівщині.

ЯК СПРАВИ У ЧЕРНІГІВСЬКОГО ХЛІБОКОМБІНАТУ?

Зараз дуже складі часи, і, якщо чесно, до такого етапу у нашому житті нас ніхто не готував, але яка б ситуація нас не спіткала, ми продовжуємо працювати, адже від нашого підприємства залежить дуже багато людей. Ми не залишимо без роботи більш як триста співробітників. Вони мають годувати свої сім’ї, а ми сплачувати податки у бюджет для розбудови соціальної сфери. Хлібокомбінат нікуди не збирається переїжджати та буде працювати за будь-яких обставин.

НА ПОЛИЦЯХ МАГАЗИНІВ ВАШОЇ ПРОДУКЦІЇ ЗНАЧНО МЕНШЕ, У ЧОМУ ПРИЧИНА?

На даний час ми випікаємо менше хліба ніж до війни. Одна з основних причин полягає у тому, що наші партнери замовляють продукцію у виробника з іншого міста. Хоча наш хліб не поступається ні якістю, ні ціною (навіть кращий та дешевший. Плюс покупці мають змогу придбати його гарячим). Також, через відсутність мостів, у деякі точки області ми просто не маємо змоги привезти хліб.

ХТО І ЯК ВАМ МОЖЕ ДОПОМОГТИ ВІДНОВИТИ ДОВОЄННІ ОБ’ЄМИ ВИРОБНИЦТВА?

Дуже хочеться, щоб наші партнери: торгівельна мережа АТБ, Седам Маркет, Альянс Маркет, бюджетні організації, роздрібна торгівля, приватні підприємці робили акцент саме на місцевого виробника, а не на продукцію сусідніх міст. Чернігів захищав Київ, дуже багато людей залишилися без будинків (серед таких людей є як працівники Чернігівського хлібокомбінату, так і працівники торгівельних мереж), а бюджет ми будемо поповнювати Києву? На мою думку, так не чесно, так немає бути. Спочатку треба відбудувати своє і лишати гроші у рідному місті.

ЯКЩО ВАШІ ПАРТНЕРИ БУДУТЬ РОБИТИ АКЦЕНТ САМЕ НА МІСЦЕВОГО ВИРОБНИКА ЯК ЦЕ ДОПОМОЖЕ МІСТУ?

По-перше, ми будемо виробляти (випікати) більше продукції. По-друге, ми зможемо надати більше робочих місць. Зараз ситуація на ринку праці доволі сумна, тож чому не допомогти нам її покращити? Ми всі зараз мріємо про відбудову Чернігівщини, тоді дайте нам змогу більше вкладати у бюджет.

ЧИ МАЄТЕ ВИ ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ?

Наші технологи зараз активно працюють над новими видами продукції,  асортимент розширюється. Це буде смачний та якісний хліб, я впевнена, що він стане до вподоби кожному. У нашого колективу є багато ідей, про які зовсім скоро ми розповімо.

Ми будемо робити усе можливе, щоб допомогти місту скоріше стати на ноги, надати роботу людям, яким вона дуже потрібна. Ми не будемо шукати більш безпечних міст для перевезення бізнесу – у нас місто одне – рідне. Тож наш промисловий фронт продовжуватиме працювати, адже ми є патріотами Чернігова та України.” – запевнила Ольга Заїка.

*Реклама 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register