Латвійські експерти консультують фермерів Чернігівщини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/11/2016_11_28_selskiy_latviyskiy_centr_14-e1480408853785.jpg)
Перспективи розвитку молочного тваринництва в Україні обговорили учасники міжнародної конференції 28 листопада в Чернігові.
Про це ЧEline повідомили в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю облдержадміністрації.
У заході взяли участь представники Чернігівської облдержадміністрації, райдержадміністрацій, керівники сільгосппідприємств області, а також делегація Латвійського Центру сільських консультацій та освіти.
Зустріч відбулася в рамках латвійсько-українського проекту «Підвищення потенціалу малих та середніх молочних ферм в Чернігівській області для досягнення стандартів якості ЄС».
У ході його реалізації латвійські колеги навчали українських аграріїв, як організувати роботу на сільгосппідприємстві, аби наблизити якість своєї продукції до стандартів Європейського Союзу, надавали інші корисні консультації.