Любеч запрошує зануритися в атмосферу Київської Русі

630_360_1534498934-8930[1]
У суботу, 18 серпня, в стародавньому Любечі Ріпкинського району Чернігівщини відбудеться Х Відкритий фестиваль традиційної слов’янської культури та бойових єдиноборств “Київська Русь”, який дасть змогу відвідувачам поринути в атмосферу минувшини.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив директор історико-археологічного музейного комплексу “Древній Любеч” Сергій Заліський.

“У програмі фестивалю цього року буде окремий перфоманс про Любеч часів Київської Русі, який допоможе глядачам зануритися в атмосферу прадавньої минувшини. Буде театралізоване дійство, флешмоб, буде дуже цікаво, приїздіть до нас”, – запросив Заліський.

За його словами, під час фестивалю в Любечі відкриють пам’ятник древлянському князю Малку Любечанину – батькові Малуші та Добрині Микитича. Скульптури, присвячені останнім, у селищі вже є, отож нова завершить цю “сімейну” групу пам’ятників.

За інформацією сайту Любецької громади, ювілейний фестиваль “Київська Русь” присвячений 27-й річниці незалежності України та 1030-річчю Хрещення Київської Русі. Його програма буде насиченою, різноманітною й цікавою. Крім офіційних покладань  квітів до пам’ятного знака на честь 900-річчя Любецького з’їзду князів та відкриття фесту, вона передбачає театралізовані дійства, фольклорні та естрадні концерти, показові виступи шкіл бойових мистецтв, військових історичних клубів, кінного театру з “Соколиного хутора” тощо.

На стадіоні, де відбуватиметься захід, працюватимуть табір історичної реконструкції, майданчик для стрільби з лука, виставкова експозиція з козацької тематики, “Містечко майстрів”, проводитимуться майстер-класи з традиційних народних ремесел і промислів та багато іншого.

Охочим ближче познайомитися з Любечем запропонують екскурсію селищем.

Джерело: Укрінформ

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register