Малиновий рай: ягідний сезон у розпалі на Чернігівщині (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/20117558_1950827968533744_1484014526_n-e1500192400990.jpg)
Малиновий сезон у розпалі. Зокрема, на Корюківщині чагарники рожевіють дозрівшими плодами. А біля них вже збираються любителі ягід.
Збирачі малини переконані, що лісова ягода корисніша і смачніша за садову. І не помиляються, адже плоди дикорослої малини мають винятково високі харчові, смакові, дієтичні властивості і особливий аромат. У них містяться цукри (4,5-11,5 %), яблучна, лимонна, саліцилова кислоти (1-2 %), вітаміни С (9-44 %), А і В, ефірні олії. Насіння містить жирну швидковисихаючу олію (21,3 %).
«Збираємо для себе. Діти поїдять, решту перемнемо з цукром і заморозимо на зиму. Всі знають, що малиновий чай — найкращі ліки при застуді», — розповідають корюківці.
Є й такі, хто не відмовляється підзаробити на лісових багатствах. Тут на місцевому базарі цьогорічну малину оцінили в 15-18 гривень за півлітра.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.