Мена отримала комплекти для реабілітації пацієнтів

15063981_550196538521554_481502402_o

“Наш край” продовжує допомагати мешканцям Чернігівщини.

Активісти “Нашого краю” передали допомогу двом медичним закладам райцентру Мена.

Вантаж у вигляді засобів медичного призначення отримали Менська центральна районна лікарня та районний центр первинної медико-санітарної допомоги. Відтепер лікувальні установи матимуть необхідні комплекти для реабілітації пацієнтів – милиці, інвалідні візки, ходунки, також вони отримали сучасні дерев’яні ліжка.

За словами головного лікаря ЦРЛ Петра Хомрача, лікарня зараз обслуговує понад 36 тис. жителів Мени і району. Оскільки це найбільший лікувальний заклад серед шести навколишніх районів, то в перспективі він має стати центром одного з госпітальних округів Чернігівщини.

“Матеріально-технічна база медичного закладу, як й інших у нашій країні, застаріла. Це обладнання дуже важливе та необхідне. Кожній допомозі вдячні”, – наголосив він.

Керівник районного центру первинної медико-санітарної допомоги  Наталія Корнієнко погоджується з думкою колеги. Вона особливо вдячна за надані ліжка, адже в амбулаторіях (у центру їх 7) їх потребують.

“Наша мета – якісна допомога жителям Менського району. Це важлива для нас підтримка”, – зазначила вона.

Голова депутатської фракції «Наш край» у Чернігівській обласній раді Ольга Чередник наголосила, що “Наш край” не залишається осторонь вирішення нагальних питань забезпечення медичних і соціальних закладів, аби послуги для жителів області були якісними та доступними.

“Ми працювали і працюватимемо в цьому напрямі”, – додала депутат обласної ради.

15102180_550196535188221_1564995155_o

Благодійну допомогу передали представник “Нашого краю” Олександр Любарець і голова Менської районної партійної організації “Наш край” Володимир Булавко. У заході також узяв участь голова Менської районної ради Олександр Мисник.

Прес-служба Чернігівської облорганізації ПП “Наш край”

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register