Менше слів, більше діла: у Прилуках вагома проблема з наркоторгівлею
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/37954444_1809709215782958_1522695318091595776_n-e1532849031669.jpg)
Численні написи на стінах будівель з контактами продавців наркотиків після Чернігова і Ніжина з’явилися у Прилуках. Жителі міста вирішили боротися з цим явищем. Про це повідомляє у спільноті «Підслухано Прилуки» у Facebook Влад Мартиненко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Ніжині готують звернення до Президента, аби зупинити торгівлю наркотиками
«У нашому місті існує вагома проблема, яку відчувають на собі всі верстви населення — це наркоторгівля. Бізнес побудований на крові дітей та жителів Прилук. Сьогодні наркодилери переходять усі межі, розміщуючи посилання на свої ресурси посеред міста, їх мета — залучити якнайбільше прилуцької молоді до свого гнилого бізнесу», — пише Влад Мартиненко.
Також автор посту закликає містян боротися із популяризацією та розповсюдженням наркотиків, знищуючи ці графіті.