Суспільство
Міський голова обурений роботою приватних домоуправителів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/212736709_192627736031137_1108140042088207154_n-1-e1625554187714.jpg)
Під час наради в мерії Владислав Атрошенко зазначив, що приватні домоуправителі виконують свої зобов‘язання неналежним чином. Він обурився тому, що все невдоволення мешканці висловлюють місту.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На П‘яти кутах облаштують сквер
Тому в міській раді вирішили створити таблички з контактами міських служб, до яких мешканці можуть звертатись по допомогу. Також на них розміщуватиметься інформація про домоуправителя. Таблички встановлять біля входів до під‘їздів.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv