Суспільство
Мотопатруль півночі: лісівники Чернігівщини отримали новенькі мотоцикли
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/286671207_2346916982112996_8284564136665655707_n-e1654573117352.jpg)
Співробітники лісової охорони ДП «Городнянське лісове господарство» отримали 19 новеньких мотоциклів. Мотомашини підприємство придбало ще до повномасштабного вторгнення російських військ у лютому.
За час окупації мотоцикли зібрали й підготували до роботи. Відтепер вони служитимуть лісівникам, збільшуючи мобільність й швидкість реагування лісової охорони на різноманітні передбачувані й не дуже ситуації.
Нині підприємство вже має 28 мотоциклів у розпорядженні лісівників, а це – додаткові можливості більше бувати у лісі, більше бачити й чути. А зважаючи на прикордонне положення лісгоспу – це додаткові «очі й вуха» на допомогу нашим військовим та прикордонникам.
![286494311_2346916995446328_7234500959638977070_n](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/286494311_2346916995446328_7234500959638977070_n.jpg)
На знімку: Максим ЛЕВКОВИЧ передає документи й мотоцикл майстру лісу Денису ТРЕГУБОВУ.