Мотоцикліст відсвяткував купівлю мотоцикла та попався патрульним
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/100991411_2317161811921489_6917055391532580864_o-1-e1591024419722.jpg)
Патрулюючи вулицею Бєлова, екіпаж поліцейських звернув увагу на мототранспорт без державного номерного знака. До того ж, водій був без мотошолома. Охоронці порядку вирішили зупинити його.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Бахмачі водій напідпитку за кермом Renault збив велосипедиста
За кермом перебував 44-річний місцевий мешканець. Він мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. За його словами, мотоцикл він щойно придбав. У порушника не було відповідної категорії на право керування придбаним мотоциклом. Чоловік погодився пройти огляд на стан сп’яніння у лікарні у встановленому законом порядку. Результат позитивний – 0,47 проміле алкоголю в крові.
Патрульні склали на нього адміністративні матеріали за ч.1 ст. 126 (керування без відповідних документів), ч. 5 ст. 121 (порушення водієм правил користування транспортним засобом) та ст. 130 (керування транспортними засобами у стані сп’яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Патрульна поліція Чернігівської області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv