Суспільство
Мрія може стати реальністю: дівчина з Десни на «Х-факторі»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/56196556_538088286599724_2913651606824157184_n-1-e1554220909713.jpg)
Вихованка Бабіч Христини Володимирівни «Центру творчості дітей та юнацтва» смт Десна Козелецького району Гришко Анна вирішила випробувати свої сили, потрапивши на кастинг «Х-фактора», повідомляє Деснянський ПНЗ «Центр творчості дітей та юнацтва» на сторінці у Facebook.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переможець «Х-Фактора» з Чернігівщини випустив кліп
Уже десятий рік поспіль телеканал СТБ надає унікальну можливість прийти та показати всій країні свій талант. Для цього треба взяти участь у шоу «Х-фактор» і успішно пройти всі випробування.
Тож чекаємо результатів, адже, незалежно від відповіді, це досвід і бурхливі емоції.