Мурал із зображенням Миколи Яковченка: у Прилуках з’явиться бренд міста

466531

У центрі Прилук планують створити мурал із зображенням відомого українського актора театру і кіно, народного артиста Української РСР Миколи Яковченка.

Наразі триває збір коштів для створення муралу. Його ініціювала благодійна спільнота «10 гривень Прилуки». Ідея полягає в тому, що меценатами виступають насамперед самі жителі міста.

Збір коштів ще триває. Наразі вже є 10 тисяч гривень. Певну суму грошей, розмір якої ще не розголошують, нададуть і відомі меценати Прилук.

Мурал із зображенням Миколи Яковченка планують зробити візитівкою міста, яка приваблюватиме туристів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Прилуках можна посидіти на лавочці з Миколою Яковченком і Любов’ю Забаштою

«У Прилуках відсутній бренд. А Микола Яковченко – це єдиний представник міста, який може ним стати. Також у Прилуках немає муралів такого масштабу, тому зображення Яковченка стане першим. Надалі ми розвиватимемо цю ідею, адже є досить багато наших видатних земляків», – розповів засновник благодійної спільноти «10 гривень Прилуки» Олександр Овдієнко.

Мурал запланований на стіні одного з житлових будинків у центрі Прилук, біля Театральної площі. Таке розташування обрали для того, аби якомога більше туристів і жителів міста могли побачити зображення Миколи Яковченка.

Загалом на створення муралу відводять два тижні. Роботи планують розпочати найближчим часом.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register