На Чернігівщині лісівники організовують їдальні для тварин

  • На Чернігівщині лісівники організовують їдальні для тварин
  • На Чернігівщині лісівники організовують їдальні для тварин
  • На Чернігівщині лісівники організовують їдальні для тварин
  • На Чернігівщині лісівники організовують їдальні для тварин
  • На Чернігівщині лісівники організовують їдальні для тварин

Зима в лісі – найбільш несприятлива пора року для його постійних мешканців – диких тварин і птахів.

Глибокі сніги, ожеледиця, міцні морози позбавляють, бува, диких тварин і птахів будь-якої можливості самостійно знайти для себе поживу. І тому вкрай важливо, щоб мисливські господарства лісгоспів завчасно потурбувалися про ситу зимівлю лісової фауни.

Про це ЧЕline повідомили у Чернігівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Саме так і піклуються про неї в мисливському господарстві ДП «Семенівський лісгосп». До того ж, про лісову звірину і птаство тут дбають задовго до настання зимової негоди – ще з осені.

Лісові охоронці, єгері мисливського господарства традиційно вирощують для лісових мешканців такі кормові культури як овес з пелюшкою – найбільш енерговмісну поживу для дичини в холодну пору. І засівають в лісових масивах такими кормовими культурами десятки гектарів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ліси на Чернігівщині захищають від атаки шкідників

А ще лісники закуповують в сільгосппідприємств кукурудзу та зернову суміш для диких тварин, заготовляють для них сіно і віники з пагонів деревно-чагарникових порід – верби, осики, крушини, кропиви.

Вже з середини листопада лісова охорона лісгоспу у своєму мисливському господарстві щотижнево проводить викладку кормів для диких тварин на двох відгодівельних майданчиках та в 38 годівницях, відремонтованих і належно обладнаних ще з осені.

До цих своєрідних та щедрих  лісових їдалень і на світанку, і вдень торують стежки і по глибокому снігу, і по ожеледиці дикі кози, кабани, лосі, косулі, прудконогі зайці, інші лісові мешканці, які саме завдяки піклуванню людей не тільки перезимують без втрат, а ще й дадуть здоровий приплід навесні.  І від того семенівський ліс стане ще багатшим як для лісогосподарювання, так і для примноження його фауни.

Ось тому підгодівля диких тварин взимку – першочергове завдання всіх мисливських господарств лісгоспів області.

Нагадаємо, двох ненароджених лосенят позбавили життя браконьєри.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register