Суспільство

На Чернігівщині менше як 2% скарг на порушення мовного закону

У Чернігівській області зафіксовано менше ніж 2% скарг через порушення мовного закону.

Про це повідомив Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь на своїй фейсбук-сторінці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Морозний квітень: у Чернігові зафіксували температурний рекорд

Найбільше за три місяці 2025 року скарг надходило на порушення мовного закону інтернет-магазинами та працівниками сфери обслуговування.

Усього омбудсмен отримав 646 звернень.

Найбільше скарг про порушення надійшло з Києва — 261 звернення (40%).

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button