На Чернігівщині обговорили ідею створення реабілітаційного відділення для онкохворих

ostrech_mena_0

На Чернігівщині обговорили ідею створення реабілітаціонного відділення для онкохворих на базі Менського санаторію «Остреч».  Проект  – це спільний задум Чернігівського обласного онкологічного диспансеру  та Фонду соціального страхування в Чернігівській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із квітня онкохворі області матимуть більше шансів на життя

Перші публічні обговорення соціальної потреби відбулися 9 серпня  в умовах санаторного комплексу за присутності представників адміністрації онкодиспансеру, органу держстрахування, санаторію «Остреч», лікарів-онкологів.  Як зазначають в онкодиспансері, за статистичними даними, близько 80% онкохворих потребують реабілітації та паліативної допомоги. Створення ж такого відділення дозволить проводити повноцінну реабілітацію онкохворих, подовжити тривалість життя хворих після основного радикального і системного лікування.

Головна тема зустрічі – пошук важелів, які б дозволили на законодавчому рівні розширити перелік показників для реабілітації онкологічних пацієнтів після операцій на кістковій системі, на молочній залозі, на м’яких тканинах  саме за рахунок Фонду соціального страхування. Адже той перелік, що існує на сьогодні в державі для реабілітації онкохворих, – просто мізерний і змушує казати швидше про відновлення пацієнта саме на комерційній основі, що не завжди людині зі страшним діагнозом по кишені.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password