На Чернігівщині піротехніки знищили 2 одиниці вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/photo_2020-10-29_14-14-51-e1604046491410.jpg)
29 жовтня об 11:30 та 14:50 фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області у встановленому порядку знищено 2 одиниці вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 6 пожеж
Артилерійський снаряд калібром 122 мм у с. Терехівка Чернігівського району виявили місцеві жителі під час випасання худоби, а на артилерійський снаряд калібром 76 мм поблизу с. Нові Яриловичі Ріпкинського району натрапили грибники.
У обох випадках під час обстеження прилеглої території інших боєприпасів піротехніки ДСНС не виявили.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
У ДСНС в Чернігівській області