Суспільство
На Чернігівщині провели акцію «Подаруй казку дитині, яка хворіє»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/2a8108dfbc8f9ebfe063bf7b045c612d-e1534068852804.jpg)
Соціальна акція «Подаруй казку дитині, яка хворіє», що тривала з 10 липня до 10 серпня, була організована відділом сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради спільно з Коропським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районною організацією Товариства Червоного Хреста України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Вертіївській ОТГ допомагають зібрати дітей до школи
Цього разу і постійні помічники, і нові благодійники долучились та надали книги, журнали, розмальовки, розвиваючі іграшки.
Завдяки акції багато дітей, які лікуються в дитячому відділенні, в тому числі з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, мають можливість проводити свій час цікаво і з користю.