На Чернігівщині СБУ системно протидіє та нейтралізує загрози державній безпеці на кордонах країни

140694854_3467654399970793_2260241403386370717_n

Упродовж 2020 року завдяки заходам підрозділів Служби безпеки України до держбюджету донараховано понад 2,5 мільярда гривень митних платежів. Вилучено предмети контрабанди і виявлено порушення митних правил на суму 510 мільйонів гривень. Минулого року за матеріалами СБУ також повідомлено про підозри: митники ‒ 53, прикордонники ‒ 31, контроль на кордоні – 10 осіб. Засуджено 12 працівників прикордонної служби та 4 – митної. За ст. 201 (Контрабанда) Кримінального кодексу України вироки отримали 36 осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові в результаті ДТП постраждало двоє пішоходів

СБ України продовжує вживати заходів із нейтралізації загроз державній безпеці, пов’язаних із протиправними транскордонними операціями та контрабандною діяльністю. СБУ також здійснює контррозвідувальне забезпечення митних органів та підрозділів Держприкордонслужби. Зокрема, в межах відпрацювання зведеними мобільними групами співробітників СБУ на державному та митному кордонах України продовжуються заходи із виявлення та локалізації сталих корупційних схем і механізмів незаконного ввезення в Україну контрабанди, вантажів. Це загрожує економічному потенціалу країни та завдає критичних втрат державному бюджету.

СБУ організовано також заходи із виявлення та запобігання спробам іноземних спецслужб, організованих злочинних угруповань та окремих осіб використати українських митників і прикордонників для здійснення діяльності на шкоду державній безпеці України. Наразі відпрацювання здійснюється у Волинській, Закарпатській, Львівській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернівецькій, Чернігівській, Донецькій і Луганській областях. Нагадуємо, що право здійснення відповідних заходів співробітниками Служби безпеки України в пунктах пропуску через державний кордон України та митницях визначено статтею 25 Закону України «Про Службу безпеки України», статтею 7 Закону України «Про контррозвідувальну діяльність» і статтею 12 Закону України «Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Пресцентр СБУ

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register