На Чернігівщині стартував проект «Рука допомоги»

ruka

У Чернігівській області розпочалося втілення пілотного проекту «Рука допомоги», який реалізується Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку. Мета проекту — допомогти вимушеним переселенцям і членам малозабезпечених сімей позбутися залежності від соціальних виплат, отримати достойну роботу або заснувати власний бізнес.

Пілотний проект «Рука допомоги» реалізується в Україні з 1 грудня 2016 року в Львівській, Полтавській і Харківській областях. Зважаючи на його позитивні напрацювання, уряд вирішив продовжити строк дії проекту до 31 грудня 2018 року і поширити досвід ще на три регіони: Житомирщину, Донеччину та Чернігівщину. Відтак, у нашій області до проекту долучилася Кіптівська сільська об’єднана територіальна громада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Корюківці прижилася добра справа

4 квітня саме її жителі, родини яких мають статус малозабезпечених, і внутрішньо переміщені особи разом із керівництвом громади та старостами взяли участь у розширеному засіданні з представниками служби зайнятості, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, управління соціального захисту населення Козелецької райдержадміністрації. Зокрема, на заході були присутні заступник директора обласного центру зайнятості Сергій Роговець, заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості Наталія Сторожева та директор Козелецького районного центру зайнятості Галина Воробей.

Жителів громади ознайомили з умовами участі в проекті, акцентувавши увагу на його перевагах, а також із переліком потрібних документів. Зокрема, йшлося про те, що учасниками можуть бути непрацюючі працездатні громадяни з малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщені особи. Їм пропонують безвідсоткову поворотну фінансову допомогу (безвідсотковий кредит) для закупівлі обладнання і матеріалів з метою організації власного бізнесу; допомогу в працевлаштуванні, зокрема, на нові робочі місця; участь в оплачуваних громадських роботах.

«Людина, яка отримує соціальну допомогу і тривалий час не працює, втрачає мотивацію до праці і навіть не прагне знайти роботу», – сказав Сергій Роговець і закликав учасників заходу не проґавити шанс змінити своє життя на краще, визначитися з формою участі в пілотному проекті та повернутися до активної трудової діяльності.

Джерело: ОЦЗ

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register