На Чернігівщині у сфері торгівлі підакцизними товарами виявлено порушень на 1,8 млн гривень

22_2014-11-07 14.25.06-2.jpg

Про це повідомили в управлінні контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Чернігівській області. За результатами 137 перевірок суб’єктів господарювання, що займаються роздрібною торгівлею алкогольними напоями та тютюновими виробами, виявлено 127 порушень та ухвалено рішення про застосування штрафних фінансових санкцій на суму 1,8 млн гривень.

Одним із найбільш розповсюджених є зберігання алкогольних напоїв і тютюнових виробів, маркованих підробленими марками акцизного податку та без марок (штрафна фінансова санкція за таке порушення від 17 тис грн). З початку року таких порушень виявлено 41, із них більшість – у Чернігові, Носівському, Прилуцькому та Ічнянському районах Чернігівської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: І знову рекордне затримання контрабандних підакцизних товарів на кордоні

Серед інших порушень: роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензії, зберігання алкогольних напоїв і тютюнових виробів у місцях зберігання, не внесених до Єдиного реєстру місць зберігання, порушення вимог ст. 15-3 (порушення вимог рішення міських рад щодо обмеження продажу алкогольних напоїв у встановлений час доби, продаж алкогольних напоїв на розлив суб’єктами господарювання, що не мають статусу громадського харчування, продаж тютюнових виробів поштучно, роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими за встановлені мінімальні, тощо.

У суб’єктів господарювання анульовано 16 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за фактами продажу алкоголю/тютюну особам, які не досягли 18 років.

Управлінням контролю за підакцизними товарами з початку 2020 року проведено 74 перевірки суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на ринку пального. За результатами перевірок складено 35 актів і застосовано понад 6 млн грн штрафних санкцій.

Фахівці наголошують, що купівлю алкогольних напоїв необхідно здійснювати виключно у спеціалізованих об’єктах торгівлі, які мають дозвіл. Під час купівлі необхідно звертати увагу на наявність відповідної акцизної марки на пляшці та пам’ятати, що на сьогодні мінімальна роздрібна ціна однієї пляшки горілки місткістю 0,5л, міцністю 40% становить 89,40 гривень.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register