На Чернігівщині відбувся патріотичний захід «Пам’ятаю воїнів, біжу за героя України»

69597845_2420264121383786_7379674702760902656_n

З нагоди Дня Незалежності України на Чернігівщині відбувся яскравий патріотичний захід. 25 серпня в Куликівці за ініціативи військовослужбовця Куликівського районного ТЦК та СП старшого солдата Людмили Ковальчук відбувся «Всеукраїнський забіг пам’яті загиблих у неоголошеній російсько-українській війні «Пам’ятаю воїнів, біжу за героя України».

Про це повідомляє Чернігівський військовий комісаріат.

Понад тридцять справжніх патріотів Куликівщини пройшли та пробігли визначену дистанцію, згадуючи загиблих у зоні АТО земляків – Сергія Парубця та Ігоря Сніжка, а також усіх героїв України, які віддали свої життя за мирне небо над рідним краєм.

1

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикордонник Анатолій з Чернігівщини про відповідальну роботу і любов до Батьківщини (Відео)

Найменші учасники заходу у всіх присутніх викликали неабияке захоплення та підтримку глядачів: Єгор Андрушко, якому 1 рік і 9 місяців, разом з мамою Мариною, пробігли по площі, а хлопчики-близнята Максим та Вадим Герасименко, яким по 1 року і 7 місяців, разом з мамою Мариною у своїх візочках проїхали теж символічну дистанцію. В цей час татусі-спортсмени Андрій та Віктор мали нагоду пробігти більше.

У рамках заходу діяв і збір благодійних внесків, кошти з якого у сумі 800 грн. були передані Раїсі Шматко – очільниці ГО «Всеукраїнський жіночий рух «За вільну Україну», яка займається волонтерською допомогою сім’ям загиблих і бійцям на передовій.

2

Маємо надію, що Всеукраїнський забіг, який цього року відбувався одночасно у 7-ми великих містах України та багатьох інших населених пунктах, стане традиційним на Чернігівщині.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register