На Чернігівщині відремонтують міст через Десну

9acc4cedb7de850de4ef6d6de27e6336-e1551946665662

Капітальний ремонт металевого мосту через річка Десна на автомобільній дорозі місцевого значення «О251303 Новгород-Сіверський – Бирине» обійдеться обласному бюджету в понад 8 мільйонів гривень.

2019-06-29_161111

Відповідний тендер оголосило Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації.

Понтонний міст через р. Десна розташований на місцевій дорозі «Новгород-Сіверський – Бирине, котра забезпечує транспортний зв’язок сіл Бирине, Прокопівка та Підгірне з адміністративним центром району, містом Новгород-Сіверський. По дорозі здійснюються пасажирські та вантажні перевезення, пов’язані з сільськогосподарською діяльністю навколишніх сіл. Крім того заплава Десни та лісові угіддя лівого берега є зоною відпочинку жителів міста Новгород-Сіверський. Лугова частина заплави річки Десна використовується як сіножаті та як пасовище для домашньої худоби жителів м. Новгород-Сіверський.

Ділянка дороги, яка проходить по заплаві від р. Десна до р. Віть затоплюється весняною повінню. На період весняної повені та льодоходу, а також осіннього льодоставу рух транспорту та пішоходів на даній ділянці дороги припиняється. Транспортний зв’язок з селами Бирине, Прокопівка та Підгірне здійснюється через м. Шостка, Сумської області.

Проектом передбачена повна заміна понтонів та прогонових споруд мосту.

 

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register